top of page

Satış Sonrası Destek
 

csksistem.com

SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ 

csksistem.com için en iyi fiyat kadar en iyi hizmetin de önemli olduğunu biliyor muydun? Satış sonrası hizmetler kapsamında senin için gerçekleştirdiğimiz bazı uygulamaları anlatmak istiyoruz.

csksistem.com mağazalarından yapacağın alışverişlerde doğrudan mağazamızın Müşteri Hizmetleri birimine veya sitemiz üzerinden erişebileceğiniz iletişim bilgilerimizle bizlere ulaşabilirsiniz. 

ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN VE ALDIKTAN SONRA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Henüz siparişin kargodayken kargo takibine başlamalısın. Kargodayken olası problemler için kargo şirketi ile görüşebilirsin. Kargon, siparişine bağlı olarak birden fazla paketle gelebileceği gibi farklı tarihlerde de teslim edilebilir.

 

Kargonu teslim alırken mutlaka dış ambalajında hasar ve csksistem.com yazılı koli bantlarında herhangi bir açılma/ yırtılma olup olmadığına dikkat etmelisin. Eğer ambalajda ya da bantta herhangi bir problem gözlemlersen mutlaka tutanak tutturmalısın.

GARANTİ İŞLEMLERİ

Ürünün garanti koşulları sayfamızdaki şartlara uygunsa ve ürününde herhangi bir problem yaşıyorsan, önünde 3 farklı seçeneğin olacak.

 1. Ürününü garanti belgendeki teknik servise doğrudan gönderebilirsin.

 

2. Ürünü Kadıköy'de bulunan şubemizin Müşteri Hizmetlerimizi kısmına doğrudan kendin getirebilirsin.

3. Ürünü çağrı merkezimizi arayarak bize gönderebilirsin.

 

Ürünü ister kendin getir ister kargoyla gönder; mutlaka sağlam ve eksiksiz şekilde paketlemeye özen göstermelisin.

 Üründe kullanıcı hatası çıkmaması durumunda garanti koşulları çerçevesinde ücretsiz onarımı ve ücretsiz gönderimi yetkili servis aracılığıyla sağlanmaktadır. Kullanıcı hatası çıkması durumunda ise teknik servis tarafından bilgilendirileceksiniz.

 

Montajlı ürünlerde (Hazır sistem vb.) problemli parçayı tespit ederek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Montaj işlemi gerçekleştiren ürünler farklı markalara ve farklı garanti koşullarına tabii olduğundan, arızalı olmasa dahi tüm parçaları tarafımıza göndermemenizi rica ederiz.

 

 

 

İADE İŞLEMLERİ

 

Satın almış olduğun ürünü 14 gün içerisinde iade koşulları sayfasında belirttiğimiz şekilde iade edebilirsin. İade edeceğin ürünü eksiksiz ve tüm aksesuarları ile birlikte paketlemeli, -varsa- yanında hediye edilen promosyon ürünü de paketine dahil etmeli ve kargoya vereceğin kutuyu iyi şekilde hazırlamalısın. Ardından iade işlemleri için çağrı merkezimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsin.
 

Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacın Var?

İletişim

Sipariş sonrası yaşadığın problemler hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunun cevabını bulamıyorsan "SSS" sayfasına göz atabilirsin. Bunun için aşağıda bulunan butona basman yeterli.

bottom of page